Icon
15.07.2017
DO BIEGU POZOSTAŁO:
Dni Godzin Minut Sekund
Image is not available

DO BIEGU POZOSTAŁO:



previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

DZIĘKUJEMY !

Dziękujemy wszystkim, za ogromne zaangażowanie w organizację 8. Wałeckiego Festiwalu Biegowego!  Dzięki Waszemu wsparciu po raz kolejny mogliśmy bawić się, biegać i pomagać!    URZĄD MIASTA WAŁCZ – gospodarz i współorganizator PKO BANK POLSKI – Partner strategiczny LASY PAŃSTWOWE, NADLEŚNICTWO WAŁCZ – partner biegu BiegamBoLubię LASY Jan Niezbędny – partner Centralny Ośrodek Sportu w Wałczu Podologic Sport – partner WOLONTARIUSZE Zuzanna Mizancew Daniel Pisarski Kaja Odolczyk Michalina Chuchro Dorota Małachowska Marzena Domańska Oktawia Jenda Barbara Grzybkowska Magdalena Nowicka Paweł Nowak Anna Baculewska Weronika Wojciechowska Jolanta Opalko Anna Wiśniewska Mateusz Paczkowski Krzysztof Dworek Aleksandra Olczak Kinga Rafałowicz Paweł Wiśniewski Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Twórczych “Ewa” Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Stowarzyszenie Mieszkańców Zatorze Wałecki Klub Turystyki Rowerowej  100 batalion łączności 104 batalion logistyczny WOPR Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałczu Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałczu  

DZIĘKUJEMY !

Mistrzowskie przebrania

  14 lipca Wałcz zalała fala gwiazd i postaci światowego kina!  Dziękujemy wszystkim za udział, ale szczególnie tym którzy ubarwili Wałecki Festiwal Biegowy swymi przebraniami. Prezentujemy tych, którzy w tym roku zostali nagrodzeni w kategorii najlepszych przebierańców !   NAJLEPSZE PARY: Król i Dama serce (Karty) 2.  Rzymianie  3. Shrek i Fiona NAJLEPSZA DRUŻYNA Simpsonowie NAJLEPSZE PRZEBRANIA INDYWIDUALNE  Jozin z Bazin  2.  Zoombie pielęgniarka 3.  Charlie Chaplin 4. Kościotrup  5. Cruella De Mon 6. Czarna Dama 7. King Kong oraz 8. Jack Sparrow, 9. Wilma Flintstone i 10. Elfica

Mistrzowskie przebrania

Wyniki 8. Wałecki Festiwal Biegowy

  Poniżej wyniki z 8. Wałeckiego Festiwalu Biegowego: Wyniki biegu filmowego Wyniki biegu BiegamBoLubię LASY Wyniki marszu ChodzęBoLubię   Gratulujemy !

Wyniki 8. Wałecki Festiwal Biegowy

PROGRAM 8. WAŁECKIEGO FESTIWALU BIEGOWEGO

Piątek: 12-21 – otwarcie biura zawodów 17:45-19:35 – seans filmu „Najlepszy” 20-21 – spotkanie autorskie z Jerzym Górskim – prowadzący Krzysztof Łoniewski Sobota: 12:00-17:30 – godziny otwarcia Biura Zawodów 12-18 – godziny otwarcia Miasteczka Lekkoatletycznego dla dzieci 17:10 – oficjalne otwarcie Festiwalu 17:25 – pokaz Pierwszej Pomocy 17:50 – marszobieg Charytatywny BiegamBoLubię POMAGAĆ dla Marysi Korytowskiej 18:10 – start Biegów dzieci 18:15, 18;20, 18:25 18:20 – odjazd autokarów na bieg BiegamBolubię LASY (parking przy Gimnazjum ul. Rzeczna) 18:30 – dekoracja biegów dzieci 18:40 – rozgrzewka dla uczestników Biegu Filmowego 18:55 – start biegu BBL Lasy + marszu ChodzęBoLubię 19:00 – start Biegu Filmowego 19:10 – pokaz Pierwszej Pomocy ze sceny 19:45 – dekoracje biegu BiegamBoLubię LASY + MP Leśników 20:00 – dekoracje Bieg Filmowego + MP BBL 20:15 – dekoracja przebierańców 20:20 – zakończenie 20:30- 22:00 – koncert muzyki filmowej Michała Margańskiego

PROGRAM 8. WAŁECKIEGO FESTIWALU BIEGOWEGO

Mapy biegów

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Zapisz się
close-image
Top