8. Wałecki Festiwal Biegowy – pobiegnij, żeby pomóc!

 

Już 14 lipca w Wałczu zostanie rozegrany 8. Wałecki Festiwal Biegowy. W tym roku uczestnicy będą mogli pobiec w szczytnym celu,
zbierając pieniądze dla niepełnosprawnej 4-letniej Marysi Korytowskiej. Zapisy ruszają 12 kwietnia o godzinie 17:30! Co zrobić, aby pomóc?

 

Każdy biegacz rejestrujący się w panelu na jeden z biegów festiwalowych, będzie miał możliwość przekazania dobrowolnej darowizny, która zostanie przeznaczona na leczenie oraz rehabilitację cierpiącej Marysi. Minimalna kwota jaką można przekazać to 5 złotych. Tegoroczny bieg na dystansie 1111 metrów BiegamBoLubię POMAGAĆ, będzie dedykowany dziewczynce, która na co dzień mieszka w Wałczu.

Ponadto 100% opłaty startowej od mieszkańców Wałcza również zostanie przeznaczona na jej leczenie.

4-letnia Marysia z Wałcza urodziła się z wadą ośrodkowego układu nerwowego, wadą mózgowia, padaczką lekooporną i wadą wzroku. Każdego dnia dzielnie walczy, rehabilituje się, ćwiczy, ale potrzebuje także naszej pomocy. Pokażmy, że biegacze mają nie tylko wytrenowane, ale także wielkie serca!

Pod tym linkiem znajdziecie fanpage Marysi Korytowskiej https://www.facebook.com/Co-w-ma%C5%82ej-g%C5%82%C3%B3wce-siedzi-Marysia-Korytowska-2045143262409309/

Przypominamy, że zapisy na 8. Wałecki Festiwal Biegowy ruszają 12 kwietnia o godzinie 17:30!

PomagamyBoLubimy !